Enerji Merkezi
Enerji Danışmanlığı
Değer Tespiti ve Finansman
Proje Yönetimi
Hizmetler / Değer Tespiti ve Finansman / Strateji

Enerji piyasalarındaki liberalleşme sürecinin getirdiği dinamik piyasa yapısı, piyasa katılımcılarının değişime aynı hızda cevap verebilmeleri ihtiyacını doğurmuştur. Diğer bir deyişle, enerji piyasası katılımcıları, dış çevrelerindeki oluşumlara hızlı bir şekilde adapte olmalı ve faaliyetlerini değişen piyasaya uygun olarak yapılandırmalıdır. Bu nedenle Enerji Merkezi piyasa yapısının değişim dinamiklerini hem teknik hem de ekonomik açıdan detaylı olarak analiz etmektedir.

Enerji Merkezi, elektrik sektöründe yatırım yapmak isteyen firmaların ihtiyaçlarına özel pazar araştırma raporları hazırlamaktadır. Pazar araştırmaları kapsamında piyasanın yapısı, piyasadaki rekabet, çevresel konular, yasal konular gibi dış çevre faktörleri analiz edilmektedir.

Enerji Merkezi tarafından hazırlanan raporlar ile piyasa katılımcılarının piyasadaki fırsatları ve rekabeti daha doğru tanımlamaları; piyasa yapısını ve içerdiği riskleri daha iyi anlamaları hedeflenmektedir.

Enerji Merkezi, Stratejik Danışmanlık kapsamında;

  • Pazar Araştırmaları
  • Portföy Optimizasyonu
  • Senaryo Analizleri
  • Yatırımlar için Devam veya İptal Kararları

hizmetleri vermektedir.

Ankara: Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3 Next Level Ofis Binası A Blok Kat:15 No:77 Çankaya-ANKARA/TÜRKİYE, T:+90 312 285 40 30, F:+90 312 285 40 34, info@enerjimerkezi.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır.© 2011 Enerji Merkezi
Web Tasarım